15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.kedibilgisi.com 300
Micho Kedi Maması

Micho Kedi Maması

Micho Kedi Maması

Kedi maması seçimi gerçekleştirmek, kedi besleyen herkesin ortak ve en önemli sorunlarından biridir. Özellikle ekonomik olduğu için veya çok sayıda kedi beslendiği için toplu miktarlarla alınan kedi mamalarında, son kullanma tarihinin çok yakın olduğunu görmek sıkça karşılaştığımız bir olumsuzluk. Bunun ana nedeni, hemen tüm kedi mamalarının ithal olmasıdır. İthal olmaları, üretimlerinden sonra, yolculuk, gümrük, depo ve perakende raf gibi bekleme sürelerinin hayli uzun olmasıdır. Micho kedi maması ise, Türkiye’ de üretilen bir mama olarak, özellikle tazelik konusunda büyük bir avantaj sunuyor. Micho’ nun diğer avantajı ise ülkede üretilmesinden kaynaklı olarak, muadili kedi mamalarıyla ararlında çok büyük bir fiyat farkının bulunması.

Micho Kedi Maması İçeriği Nasıl?

Çağatay A.Ş. tarafından üretilen Micho, resmi sitesinden alındığında, kaç gün önce üretildiğini de net olarak gördüğünüz bir ürün. Başka noktalardan da alınsa, Micho’ nun diğer kedi mamalarına göre bayat olma olasılığı çok zayıf. Kullanıcı yorumlarından da anlaşılacağı gibi, aynı zamanda kediler Micho kedi maması için deliriyor. Bu mamaya alışan kedilerin pek çoğu başka mamalara ve hatta balık, et gibi yiyeceklere bile yüz vermediği yorumlardan kolayca anlaşılıyor. İçeriğinin analizi yapıldığında, mamanın iyi besin değerlerine sahip olduğu görülebiliyor. Bununla birlikte tek başına, üstelikte başka mama ve yiyeceklere de yüz vermedikleri düşünüldüğünde, kedi dostlarımız için yeterli bir besin sağlamıyor.

Micho Tercih Edilmeli mi?

Micho kedi maması, çok ekonomik fiyatlarla kullanıcılara sunuluyor. Kullanıcı yorumlarından anlaşılan mamanın genellikle sokak kedileri için tercih edildiği yönünde. Sokak kedileri için çok miktarda mama alınması durumu, ekonomik sebeplerden ötürü Micho’ nun tercih edilmesinde büyük bir etken. Yetişkin kediler için üretilen mamanın, evde beslenen ve özellikle kısırlaştırılmış kediler için uygun olmadığının altını çizelim. Kullanıcı yorumlarından, azımsanmayacak derecede altı çizilen diğer bir konu, Micho’ nun kedilerin boşaltım sisteminde, kristal oluşumuna neden olduğudur. Bu kedilerde hayati bir sorundur ve bu mamanın kullanıldığı kedilerde sorunun sıkça görüldüğünü söyleyen kullanıcı yorumlarının çok sayıda olduğunun altını çizelim. Bu sonuçlara paralel olarak, Micho kullanıp kullanmamak konusunda ki kararı sizlerin vermesi gerekecek.

Originally posted 2020-11-20 20:17:20.

Paylaş:
Kategori:Beslenme
ÖNCEKİ PAYLAŞIM
American Shorthair Hakkında Bilgiler!
SONRAKİ PAYLAŞIM
Ankara Kedisinin Özellikleri

0 Yorum

YORUM GÖNDERİN