15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.kedibilgisi.com 300
britishshorthairfiyat

British Shorthair Kedi Fiyatları

Her kıtanın kendine göre iklim şartları, özellikleri ve bu şartlara bağlı olarak da belli kedi ırkları ortaya çıkmaktadır. İran Kedisi, Van Kedisi, Siyam Kedisi, Fars Kedisi gibi pek çok çeşit kedi bulunmaktadır. Bunların arasında yine çok ilgi gören bir diğer cins de British Shorthair kedi cinsidir. Çok ilgi gören ve pek çok hayvan sever tarafından da sahiplenilen bu cinsler aynı zamanda petshoplar tarafından da satılmaktadır. Gri kürke sahip olan ve diğer kedilerden farkını ortaya koyan bu cinsin yavru ve yetişkinleri de bulunmaktadır. British Shorthair cinsi kedilerin fiyatları farklılık göstermektedir. Bu cinse ait ortalama fiyatlar ve temin edilebilecek yerler de aşağıda yer almaktadır.

British Shorthair Ortalama Fiyatlar

British Shorthair cinsi kedilerin fiyatları satışı yapan yere göre değişiklik göstermektedir. Yaklaşık olarak 700 TL’den başlayan bu ırkın yetişkinlerinin fiyatları ise 1000 TL ve üzeri olarak değişiklik göstermektedir. British Shorthair cinsi bir kedi satın almak isteyen kişiler pet shoplar aracılığı ile satın alma işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

British Shorthair cinsi kedi satın almak isteyen kişiler sosyal medya üzerinden kedi satışı gerçekleştiren yerlerden de yine bu cins kedileri temin edebilmektedir. Yetişkin ya da yavru kedilere bu alanlardan sahip olabilmek de mümkün olmaktadır. Satıcı kişiye göre de fiyatların seviyesi de değişiklik göstermektedir. Daha uygun ya da daha pahalı kediler bulunabilmektedir.

Originally posted 2020-10-20 13:03:31.

Paylaş:
Kategori:Pratik Bilgiler
ÖNCEKİ PAYLAŞIM
Kedi Yatağı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
SONRAKİ PAYLAŞIM
Pro Plan Kısırlaştırılmış Kedi Maması

0 Yorum

YORUM GÖNDERİN