15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.kedibilgisi.com 300
Kedi Bilgisi artık Türkiye'nin en sevilen haber uygulaması Bundle'da!

Kedi Bilgisi artık Türkiye’nin en sevilen haber uygulaması Bundle’da!

Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle Yenilendi!
Kedi Bilgisi’ni de yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle 2.5 tamamen yenilenen arayüzüyle eskisinden de üstün bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Bundle dünyanın dört bir yanından 10 bin’in üzerinde yayıncıyı kullanıcılara sunan bir haber uygulaması. Hem kullanıcının dilediği mecralardan kişisel bir haber akışı oluşturmasını sağlıyor hem de önemli son dakika gelişmelerini anlık bildirimlerle iletiyor. Gündem, teknoloji, spor, finans, eğlence, köşe yazarları gibi 22 farklı kategoriden ve Türkiye’de aklınıza gelebilecek her kaynaktan her gün on binlerce içerik Bundle’da yer alıyor.

Tamamen Türk bir ekibin elinden çıkan Bundle, Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da da çok sayıda kullanıcıya sahip. Şık tasarımıyla öne çıkan ve kullanıcı skoru da 5 üzerinden 4.6 yıldız olan Bundle, Play Store tarafından geçtiğimiz yılın “En iyi haber uygulaması” seçildi ve App Store’da da haber kategorisinde editörün tercihi oldu.
Bizi sosyal medya hesaplarımız haricinde Bundle’dan da takip edebilirsiniz. Bundle’ı indirdikten sonra Kedi Bilgisi’ni aratarak takip listenize eklemeyi unutmayın!

Originally posted 2020-11-01 11:30:00.

Paylaş:
Kategori:Uncategorized
ÖNCEKİ PAYLAŞIM
Pro Plan Kısırlaştırılmış Kedi Maması İyi Mi?
SONRAKİ PAYLAŞIM
Kedi Sahibi Olmanızın Faydaları!

0 Yorum

YORUM GÖNDERİN