15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.kedibilgisi.com 300
proplan kedi maması

Proplan Kedi Maması

Proplan Kedi Maması

Bir kedinin doğduğu andan itibaren protein ve vitamin ağırlıklı beslenmesi önerilmektedir. Kedilerin beslenme özellikleri, onların sağlıklarını korumaları ve doğru bir gelişim göstermeleri adına büyük önem taşımaktadır. Bu noktada, doğru kedi mamasının seçilmesine dikkat edilmelidir. Proplan kedi maması; kedinin yaşına, sağlık durumuna ve kısırlaştırılıp kısırlaştırılmadığına göre değişen uygun mama alternatiflerine sahiptir.

Proplan Kedi Mamasının Özellikleri

Proplan kedi maması; yetişkin kedilere özel farklı içeriklere sahiptir. Bu mamalar sayesinde kedinin kilosunu dengede tutmak mümkün olmaktadır. Ayrıca, içerisinde bulunan vitamin ve protein desteği sayesinde kedinin bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Proplan kedi maması; oldukça yoğun bir protein içeriğine sahiptir. Bu sayede, kedilerin kas gelişiminin istenilen seviyeye gelmesi sağlanır. Bunun yanı sıra, içerisinde besleyici yağlar yer almaktadır. Kedilerin deri sağlığının korunmasında büyük faydası bulunmaktadır. Proplan kedi maması ile beslenen kedilerin parlak tüylere sahip olduğu defalarca kanıtlanmıştır. Proplan kedi maması, kısırlaştırılan kediler için farklı özellikler taşımaktadır. Bu tür kedilerin yeme ihtiyacı artmaktadır. Bu yüzden, Proplan kedi mamasının lezzetli, sindirimi kolay ve hafif içerikli olduğunu söylemek gerekir.

Proplan Yavru Kedi Maması

Proplan kedi maması alternatifleri içerisinde yavru kediler için özel olarak üretilmiş mamalar bulunmaktadır. Yavru kedilerin kas, kemik ve bağışıklık sisteminin gelişimi oldukça önemlidir. Proplan kedi maması, kalsiyum yönünden çok zengindir. İçerisinde et, sebze ve tahıllar yeterli seviyede bulunmaktadır.

Kedinizin beslenmesi hakkında daha fazla bilgiye “Beslenme” kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Facebook ve twitter sayfalarımızı takip ederek yazılarımızdan anlık olarak haberdar olun!

Originally posted 2020-11-19 22:55:18.

Paylaş:
Kategori:Beslenme
ÖNCEKİ PAYLAŞIM
Ev Kedisi Aşı Takvimi
SONRAKİ PAYLAŞIM
American Shorthair Hakkında Bilgiler!

0 Yorum

YORUM GÖNDERİN