15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.kedibilgisi.com 300
tırmalama tahtası

Kedi Tırmalama Tahtası Fiyatları

 

Kedilerin ne kadar hareketli varlıklar olduğundan hemen hemen herkes az çok haberdardır. Özellikle oyun konusunda çok uyumlu olan kediler evin pek çok alanını işgal etmektedir. Mobilyalar, halılar ve yataklar da kediler tarafından kullanılmaz hale gelebilmektedir. Tüm bunların önüne geçebilmek için ise tırmalama tahtası adı verilen ürünler piyasaya sunulmaktadır. Sağlık açısından herhangi bir sorun teşkil etmeyen ürünlerin aynı zamanda pek çok çeşidi de bulunmaktadır. Kedilerin karakteristik özellikleri bilinir ve buna göre satın alınırsa kediler çok uzun süre bu üründen ayrılmadan vakit geçirmeye de devam etmektedir. Kedi tırmalama tahtası fiyatları modellere göre değişiklik göstermektedir. Yaygın olarak kullanılan modellerin ortalama fiyatları aşağıda yer almaktadır.

Klasik Tırmalama Tahtası

 

Bir çubuk şeklinde olan ve etrafı halatlar ile sarılmış olan tırmalama tahtası pek çok kedi sahibi tarafından tercih edilmektedir. Kediler bu ürün ile sadece tırnaklarını törpülemekte ve tahtaya tırmanmaktadır. ürünün fiyatı ise ortalama 20 TL civarındadır.

Oyuncaklı Tırmalama Tahtası

 

Tırmalama tahtası çeşitleri içinde kedilerin en çok hoşlandığı ürünlerden biridir. İçinde halkaların ve merdivenlerin bulunduğu bu ürünler aynı zamanda kedilerin oyun kurma becerisini de güçlendirmektedir. Bu ürünler ise piyasada yaklaşık olarak 200 TL civarından başlamaktadır. Ürünlerin fiyatları elbette firmalara göre değişiklik göstermektedir. Bu ürünlerin içeriğinde daha farklı aparatların olduğu tırmalama tahtaları da yer almaktadır.

Originally posted 2020-10-21 19:04:11.

Paylaş:
Kategori:Pratik Bilgiler
ÖNCEKİ PAYLAŞIM
Scottish Kedi
SONRAKİ PAYLAŞIM
Kedi Evi Fiyatları

0 Yorum

YORUM GÖNDERİN