15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.kedibilgisi.com 300
kedievi

Kedi Evi Faydaları

Kediler evlerde konuk edilen ve evin sahibiymiş gibi davranan küçük sevimli dostlardır. Pek çok eşyayı ve oyuncaklarını da sahiplenmeye bayılmaktadırlar.Özellikle kedi evi olarak bilinen küçük kulübeler de yine kedilerin çok hoşlandıkları pet shop ürünleri arasında yer almaktadır. Kedi evi sayesinde bu küçük sevimli hayvanlar kendilerine bir alan belirlemekte ve daha çok bu alanda vakit geçirmektedir. Değişik kedi evi modelleri sayesinde de oyun ihtiyaçlarını da giderebilmektedirler. Bu ürünün kedilerin eğitilmesinde ve gelişmesinde de büyük etkisi bulunmaktadır.

Kedi Evinin Avantajları Nelerdir?

 

 • Kedi evi sayesinde bahçede yaşayan kediler olumsuz hava şartlarından, soğuktan ya da sıcaktan korunabilmektedir.
 • Bu ürün sayesinde kediler kendilerine ait bir alan oluşturarak daha çok bu alanda vakit geçirmektedir.
 • Evde girilmesi istenmeyen alanlar bulunuyor ise kediler kedi evine alıştırılarak bu alanlardan uzak tutulabilmektedir.
 • Kedi evi sayesinde pek çok kedi oyun ihtiyacını karşılayabilmektedir. Tırmalama tahtalı ve merdivenli olan kedi evleri sayesinde kediler günlük egzersizlerini de sağlayabilmektedir.
 • Bir diğer avantaj ise kaybolan oyuncakların kolaylıkla bulunabilmesidir. Çünkü kediler kendilerine bir alan belirlediklerinde değer verdikleri eşyaları bu alanlar içerisinde gizlemektedir. Ev halkının kaybettiği pek çok nesnenin kedilere ait alanlarda bulunabilmesi oldukça kolaydır.
 • Kediler kedi evi sayesinde daima kendilerini güvende hissetmektedir. Bu durum da onların sağlıklı gelişebilmesi için oldukça önemlidir.

Originally posted 2020-10-21 12:08:43.

Paylaş:
Kategori:Pratik Bilgiler
ÖNCEKİ PAYLAŞIM
Patili Dostlarınızı Ücretsiz Aşılattırın
SONRAKİ PAYLAŞIM
Scottish Kedi

1 Yorum

 • Mart 23, 2018 at 11:27 am
  Recep Nakuz

  Faydalı site

  CEVAPLA

YORUM GÖNDERİN