15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.kedibilgisi.com 300
micho kedi maması

Micho Kedi Maması Nasıl?

Micho Kedi Maması Nasıl?

Türkiye’ de üretilen bir kedi maması olan Micho’ nun bu avantajı, asla bayat kedi maması kullanmak zorunda kalmamanız anlamına geliyor. Piyasa da bulunan kedi mamalarının hemen hepsinin ithal olması, sıklıkla son kullanma tarihi çok yaklaşmış mamaları almak zorunda kalmamıza neden oluyor. Çağatay A.Ş. tarafından üretilen Micho kedi maması, piyasaya sürüldüğü ilk zamanlardan beri, üzerinde çeşitli tartışmalar yapılıyor. Şunu belirtmek gerekir ki, ithal edilerek getirilen pek çok kedi maması ile aralarında kalite farkı çok fazla yok veya aynı. Buna rağmen ülkemizde üretildiği için Micho, rakipsiz bir fiyat avantajı sunuyor. Muadili pek çok kedi mamasından çok daha ekonomik fiyat avantajlarıyla kullanıcıya sunuluyor.

Micho Kedi Maması İçeriği

Micho kedi maması, içeriğinde balık ve bitkisel ürünlerden oluşan bir karışıma sahip. Lezzetiyle kediler tarafından çok sevilen mamaya alışan kediler, başka bir mama ya da taze et veya balığa bile yüz vermeyebiliyor.  Bu konuda ki yorumlara internet üzerinden de kolayca ulaşabilirsiniz. İçeriğinde bulunan bileşenler, pek çok diğer kedi maması gibi, aksini iddia etse de, bir kedinin dengeli beslenebilmesi için yeterli değerlere sahip değil. Diğer bir deyişle, kedinizi beslemek bu mamayla birlikte bazı Vitaminler ve mineralleri dışarıdan destekleyerek kedinize vermeniz gerekiyor. Yetişkin kedi maması olarak hazırlanan ürünün, aynı zamanda kısırlaştırılmış kediler için asla uygun olmadığının altını çizelim.

Micho Kullanıcı Yorumları Nasıl?

İnternet üzerinde kısa bir araştırma yaptığınızda, Micho’ nun kediler tarafından çok sevildiğini hemen görebilirsiniz. Aynı zamanda çoğunlukla sokak kedileri için tercih edildiğini de hemen fark edeceksiniz. Micho kedi maması ile ilgili en çok yapılan yorumlardan bir tanesi de, mamanın kediler de kristal oluşumuna veya ishale neden olduğu yönünde. Kediler açısından kristal konusu, böbrek taşı ya da prostat gibi bir olumsuzluğun ortaya çıkması anlamına geliyor. Kısırlaştırılmış kediler de asla kullanılmaması gerekiyor. Bu sebeple genellikle kısırlaştırılan ev kedilerinde, yetişkin de olsalar başka bir mama arayışına girmenizi tavsiye ediyoruz. Micho ile ilgili tartışmalar, uzun bir süredir devam ediyor ve bu sırada da, çok sayıda kedi sever tarafından da kullanılmaya devam ediliyor.

Originally posted 2020-12-29 11:00:39.

Paylaş:
Kategori:Beslenme
ÖNCEKİ PAYLAŞIM
Kedi Miyavlama Şekilleri
SONRAKİ PAYLAŞIM
Kedi Miyavlaması

0 Yorum

YORUM GÖNDERİN