15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.kedibilgisi.com 300
kedievi

Kedi Evi Fiyatları

Evlerin vazgeçilmez dostları olan kedilerin sağlıklı bir gelişim süreci sağlayabilmeleri için bazı pet shop ürünlerine ihtiyaçları bulunmaktadır. Sağlıklı kedi kumu, mama, mama kapları, oyuncaklar ve elbiselerin yanı sıra barınmaları için uygun bir kedi evi de şarttır. Özellikle bahçede yaşayan kediler soğuktan ya da sıcaktan korunmak ve kendilerini güvende hissedebilmek için bu evlere ihtiyaç duymaktadır. Kedi evleri oldukça çeşitlidir ve özellikleri de farklılık göstermektedir. Kulübe şeklinde olan kedi evleri piyasada bulunurken bunların hem barınma hem de oyun amaçlı olanları da üretilmektedir. Bu ürünlerin fiyatları da yine çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Kedi evlerinin ortalama fiyatları ise aşağıda yer almaktadır.

Kedi Evlerinin Ortalama Fiyatları

 

Kedi evi satın alırken kullanıcılar işlevine ve fiyatına önem vermektedir. Klasik kedi evleri, kulübe şeklinde olmakta ve kediler içerisinde yatıp dinlenebilmektedir. Bu ürünlerin su geçirmez olanları bulunurken aynı zamanda ahşap olan modelleri de yer almaktadır. Hem evde hem de bahçede kullanılabilen bu modellerin fiyatları ise yaklaşık olarak 60 TL’den başlamaktadır.

Kedi evi modellerinden ev için seçim yapacak olan hayvan severler daha hafif modelleri de tercih edebilmektedir. Kedi yatağının ve oyuncakların konabileceği eve uygun olan modelleri ise 40 TL’den başlayan fiyatlar ile pet shoplardan temin edebilmek de mümkün olabilmektedir. Kedi evi fiyatları ise firmalara göre farklılık göstermektedir.

Originally posted 2020-10-22 14:21:15.

Paylaş:
Kategori:Pratik Bilgiler
ÖNCEKİ PAYLAŞIM
Kedi Tırmalama Tahtası Fiyatları
SONRAKİ PAYLAŞIM
Kedi Yatağı Çeşitleri

0 Yorum

YORUM GÖNDERİN