15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.kedibilgisi.com 300
kedisahiplenme

British Shorthair Kedi Sahiplenme

British Shorthair Kedi Sahiplenme

 

Kişiler kedi satın almak yerine daha çok sahiplenmeyi tercih etmektedir. Sokakta kalan ve sahiplenilmeyi bekleyen kedi cinsleri uzmanlar tarafından koruma altına alınmakta ve hayvan sever kişilere bakımının sağlanması için teslim edilmektedir. Bu ırkların arasında pek çok safkan kedi cinsi bulunduğu gibi British Shorthair cinsi kediler de yer almaktadır. Büyük Britanya ırkına mensup olan bu kedileri sahiplenebilmek için de pek çok yere başvurmak mümkün olabilmektedir. Bu ırka ait olan kedileri sahiplenebilmek için gidilebilecek yerler detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Nereden Sahiplenebilirim?

 

British Shorthair cinsi kediler, bakımını sağlayamayan kişiler tarafından veterinerlere bırakılabilmektedir. Gerçekten bakımını tam olarak sağlayabileceğine inanan ve bu cins kedileri sahiplenmek isteyen kişiler veterinerlerden gerekli araştırmaları yapabilmektedir. Yavru ya da yetişkin olarak bulunabilen kediler, genellikle aşıları yapılmış bir şekilde yeni sahiplerine teslim edilmektedir.

British Shorthair cinsi kedileri sahiplenebilmek için gidilecek yerler arasında barınaklar da yer almaktadır. Pek çok cins kedinin yer aldığı kedi barınaklarında bu ırka ait kedileri bulabilmek mümkün olabilmektedir.

British Shorthair cinsi kedileri sahiplenebilmek için bir diğer yöntem ise sosyal medya gruplarıdır. Bu mecrada kedilerin fotoğrafları, sağlık durumları ve cinsiyetleri hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır. British Shorthair cinsi kedi sahiplenmek ve bakımını üstlenmek isteyen kişiler bu gruplar aracılığı ile taleplerde bulunarak sevimli dostları sahiplenebilmektedir.

Originally posted 2020-10-27 21:30:10.

Paylaş:
ÖNCEKİ PAYLAŞIM
Kedi Yatağı Nedir?
SONRAKİ PAYLAŞIM
Habeş Kedisi ve Bakımı

0 Yorum

YORUM GÖNDERİN