15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.kedibilgisi.com 300
kedievi

Kedi Evi Nedir?

Kedi Evi Nedir?

 

Kediler, aile dostu sevimli ve küçük varlıklardır. İnsanlara dostluk etmeyi ve oyun oynamayı seven bu hayvanlar barınmaya ve sağlıklı yetişmeye muhtaç olarak evlere konuk olmaktadır. Elbette bu dostların tüm ihtiyaçlarını da yine sahipleri karşılamaktadır. Kedilerin ihtiyacı olan pek çok ürün bulunmaktadır. Mama ve su kabı, tasma, oyuncak ya da kıyafet gibi ürünlerin yanı sıra, kedi evi de yine temel ihtiyaçlar arasında yer almaktadır. Bu ürünler bahçede ya da dışarıda kullanılabilecek şekilde tasarlanmış ve kediler için en konforlu hale getirilmiştir. Bu ürünlerin pek çok modeli de bulunmaktadır. Bu modeller ise aşağıda detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Klasik Kedi Evi

 

Kedi evi olarak üretilen ve satışa sunulan bu modeller, ufak kulübeler şeklinde dizayn edilmektedir. İçine küçük bir kedi yastığı yerleştirilen ürünler sayesinde bahçede yaşayan kediler olumsuz hava koşullarından ve soğuktan korunabilmektedir. Aynı zamanda bu ürün yine evin içinde de kullanılabilmektedir.

Merdivenli Kedi Evi

 

Kedi evi modellerinden oyun sever kedilerin çok tercih ettiği bir modeldir. Balkonlu gibi görünen bu küçük sevimli evler sayesinde küçük dostlar oyun da oynayabilmektedir. Kapısı olan ve içerisinde barınabilen kedileri yine yastık ile desteklemek de mümkün olabilmektedir. Bu ürün de hem evin için de hem de bahçede kullanılabilecek bir şekilde tasarlanmıştır. Kedilerin olumsuz hava şartlarından da korunması için ideal ürünler olarak bilinmektedir.

Originally posted 2020-10-24 14:53:02.

Paylaş:
Tag:, ,
ÖNCEKİ PAYLAŞIM
Kedi Tırmalama Tahtasının Önemi
SONRAKİ PAYLAŞIM
Kediler Kedi Evine Nasıl Alıştırılır?

0 Yorum

YORUM GÖNDERİN